BİLET AL
plus

WAF’a nasıl gidilir?

İzmir’in Foça sınırları içinde bulunan Acar Camping’de ,WAF’ta buluşuyoruz.

Servis tercih etmek isteyen katılımcılar biletlere buradan ulaşabilirler.

Servis Kalkış Noktaları:
Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi Acil 
/ Karşıyaka Vapur İskelesi Önü

Servis Kalkış Saatleri (Festival Boyunca Her Gün):
İzmir: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19:00
WAF Festival Kapısı: 23.00, 01.00, 03.00
*WAF Festival kapısı önünden kalkacak servisler Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi Acil veya Karşıyaka Vapur İskelesi’ne gidecektir. Ara durak bulunmamaktadır.
*Servis bileti alan katılımcıların festivale 1 hafta kala paylaşılacak rezervasyon hattı üzerinden otobüs seçimini bildirmeleri gerekmektedir.
*Sefer saatlerinde oluşabilecek olası değişiklikleri, festival tarihi yaklaştığında kontrol etmenizi rica ederiz. Değişiklikler sosyal medya hesaplarımız üzerinden duyurulacaktır.


Şahsi aracıyla gelecek misafirlerimiz Foça İzmir karayolu üzerinden Mersinaki Caddesi’ne doğru gelebilirler. Haritaya “Acar Camping” yazarak festival alanına ulaşabilirsiniz.


Toplu taşımayla gelecek misafirlerimiz belediye otobüsleri ya da İzmir Otogar 101 ve 102 nolu perondan kalkan dolmuşlar ile Eski Foça’ya geldikten sonra 664 numaralı belediye otobüsü ile festival alanına ulaşabilirler.

İzmir Otobüs Terminali’nden 101 ve 102 nolu perondan kalkan dolmuşlar ile Eski Foça’ya geldikten sonra 664 numaralı belediye otobüsü ile festival alanına ulaşabilirler.

 

BİLET AL